Mooi&Magisch| Frontje 025

Model: Frontpaneel
20,00 Excl. BTW: 20,00

Op voorraad
Levertijd: 1-2 werkdagen

Omschrijving

Dit zwarte leren frontje heeft een krachtige, beschermende uitstraling en is afgewerkt met een goudkleurige Flower of Life (Fleur de Vie), omringd door verfijnde, Keltisch geïnspireerde ornamenten. De combinatie van diepzwart leer, goudaccenten en subtiele kleurdetails geeft het frontje een mystiek en tijdloos karakter.

De Flower of Life staat symbool voor harmonie, verbinding en de onderliggende structuur van het leven. Keltische motieven worden vaak geassocieerd met bescherming, oneindigheid en verbondenheid. Samen vormen zij een sterk geheel dat balans en kracht uitstraalt, en dat je bewust met je meedraagt.

Verwisselbare frontjes – geef je tas betekenis

De losse frontjes zijn ontworpen om jouw crossbodytas eenvoudig een andere uitstraling te geven. Elk frontje wordt met stevige drukknopen bevestigd op de basistas en is in enkele seconden te wisselen.

De frontjes zijn gemaakt van eerlijk leer en voorzien van zorgvuldig gekozen symboliek. Zo draag je niet alleen een tas, maar ook een teken, gevoel of betekenis die bij jou past – op dat moment.

Of je nu kiest voor iets krachtigs, zachts, beschermends of juist speels:
je bepaalt zelf wat je laat zien.

Waarom kiezen voor losse frontjes?

  • Gemaakt van eerlijk leer

  • Eenvoudig te bevestigen en te wisselen

  • Eén tas, meerdere uitstralingen

  • Draag de symboliek waar jij je prettig bij voelt

  • Ideaal om af te stemmen op outfit, gelegenheid of stemming

Met losse frontjes maak je jouw tas persoonlijk, flexibel en bewust.
Vandaag dit symbool, morgen een ander – zonder een nieuwe tas te hoeven kopen!

 

0 review(s)

Let op: HTML-code wordt niet opgeslagen!
Slecht Goed